Erzurumspor’da yönetim tartışmaları

Erzurumspor’da yönetim tartışmaları

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da yönetim tartışmaları gündeme oturmaya başladı.

Erzurumspor’da yönetim tartışmaları

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da yönetim tartışmaları gündeme oturmaya başladı.

Erzurumspor’da yönetim tartışmaları
13 Mayıs 2021 - 11:09

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da yönetim tartışmaları gündeme oturmaya başladı. Erzurumspor’un eski kaptanlarından Kürşat’la yine eski başkanlarından Ali Demirhan’ın isimlerinin yüksek sesle dile getirilmeye başlandığı mavi beyazlı camiada nasıl bir yol haritası izleneceği henüz bilinmezken, kulübün bundan sonraki gidişatına dair en son kararı Onursal Başkan Mehmet Sekmen verecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in, B.B. Erzurumspor’u Ömer Düzgün başkanlığında kongreye götürebileceği gibi, mali açıdan güçlü bir altyapıya sahip başka bir isme de görev verebileceği ifade edilirken, Sekmen’in bu konudaki tavrı ise çok merak uyandırıyor.

Bazı taraftarlar, Büyükşehir Belediyesi’nin Erzurumspor’dan ayrılmasını ve kulübün belediye ile ilişiğinin kesilmesi önerisinde bulunurken, çoğu taraftar ise, böyle bir girişimin Erzurumspor’un sonu olacağını düşünüyor.

SEKMEN’SİZ ERZURUMSPOR DÜŞÜNÜLEMEZ!

Taraftarlar, “Bu takım Ahmet Küçükler döneminden beri vardı; ama bu takım üst üste şampiyonlukları Mehmet Sekmen sayesinde yaşadı. Şimdi bazı taraftarlar Başkan Sekmen’in kulüpten elini çekmesini istiyor. Onlar önce şunu bilmeli ki; Memhet Sekmen bu takımın üzerinden elini çekerse, Erzurumspor’un son durağı Bölgesel Amatör Lig olur. Bu takım 1. Lig’de de kalamaz, 2. Lig’de de kalamaz! Üstelik Büyükşehir Belediyesi bu şehrin malı ve bu şehrin belediyesi. Neden bu tavır alınmış, onu da anlamış değiliz!” diye konuştular.

Sekmen’in atması gereken asıl adımın yönetim olduğunu vurgulayan taraftarlar, “Futboldan anlayan ve sektörü çok iyi bilen cevval bir yönetim oluşturulursa, Erzurumspor’un geleceği de parlak olur” dediler.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ersin akpinar
  1 ay önce
  Allahın belası elini çeksin yoksa bu takim zaten amatör e gidecek
 • Erkan Arslan
  1 ay önce
  Sekmenin basarisi degil bu ali demirhanin basarisi ve ali demirhanin kurdugu iskeletin basarisi sekmen cebinden mi takima destek verdi burda basari taraftar ve ali demirhanin bsskanligi zamaninda oldu kimse inkar etmesin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Aydemir’den Çat çıkarması
Milletvekili Aydemir’den Çat çıkarması
Atatürk Üniversitesi, 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda sahne aldı
Atatürk Üniversitesi, 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda sahne...